Dětské hřiště Sluníčko "Dětské hřiště bez bot" | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské hřiště Sluníčko "Dětské hřiště bez bot"

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Milí návštěvníci našich stránek, dovolte nám přívítat Vás v našem dětském centru ve Sluníčku, kde najdete prostorné a účelně fungující ,,vnitřní hřiště" se spoustou zajímavých atrakcí a moderních hraček. Našim cílem je maximum zábavy pro Vaše děti a příjemné posezení a odpočinek pro Vás. K dispozici je Vám u nás také WiFi zdarma. Naše prostory jsme přizpůsobili tak, aby všichni naši velcí návštěvníci měli od svého stolku dobrý rozhled na hrací plochu a tedy i přehled o svých ratolestech. Nechybí ani koutek pro úplně nejmenší s přebalovacím pultem, hřištěm s míčky a klouzačkou a spoustou dalších pro děti zajímavých atrakcí. Nabízíme široký sortiment nápojů a pro Vaše děti i pro Vás něco na zub. Kromě kávy a čaje si u nás můžete dát výbornou horkou čokoládu či lahodný mléčný koktejl. Jako zákusek přijde vhod spousta domácích dobrot z rodinné pekárny a dále i slané dobroty v podobě toastů, sendwichů a plněných ciabatt. Stravu, kterou si pro své nejmenší děti přinesete, nebo zakoupíte přímo u nás, na požádání rádi ohřejeme. Velmi rádi pro Vás také připravíme narozeninové i jiné rodinné oslavy a umožníme Vám krátkodobé hlídání dětí od 3 let a po dohodě i menších. Dále pořádáme divadelní představení a další různé akce pro děti, o kterých informujeme s předstihem na našich stránkách i na našem Facebooku. Hlídání vašich dětí - Hlídání Vašich ratolestí od 3 let věku po telefonické domluvě. - Ale není pro nás problém hlídat i mnohem mladší dětičky. - Při hlídání delším než 1 hodina je malá svačinka a nápoj v ceně.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Karlovy Vary - Stará role
Ulice: Závodu míru 851 (bývalý OD Morava)
Telefon: + 420734896376
E-mail: [email protected]

> Komentáře