Mixle v Piksle v Brně! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mixle v Piksle v Brně!

> Fotogalerie

> Termín

27.1.2019

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

MIXLE V PIKSLE opět zahrají v Brně! Pokud hledáte pro své děti jedinečný kulturní zážitek, pak byste rozhodně neměli chybět v neděli 27. ledna 2019 v 16 hodin na Melodce, kde vystoupí kapela MIXLE V PIKSLE. Vstupenky na MIXLE V PIKSLE potěší každé živé dítě, které má rádo hudbu! MIXLE V PIKSLE jsou Márdi a Pítrs z Vypsané fiXy, Lukas z Fundamentalisty v pásmu Gazi a Ondroid z kapely Most Wonky. Všichni dohromady hrají dětem i rodičům známé melodie s vlastními texty nebo upravené lidové písničky. Kapela si pohrála s lidovými vypalovačkami, jako jsou: Skákal pes, Běží liška k Táboru, Prší prší nebo Já mám koně, které doplnili o pořádnou dávku rokenrolu a vydala již dvě alba těchto písniček pro děti. Jejich obsah se jako lavina šíří mezi nejmladšími i na internetu a jedná se rozhodně o největší sbírku školkových hitů na elektrickou kytaru s boostrem, basu a bicí. Nyní k nám až z Pardubic přivezou svoji „3D HUDBU“, nebo-li hudbu, u které „DĚTI DĚSIVĚ DOVÁDÍ“. Nezávislý multižánrový klub Melodka je pevně zakořeněn v novodobé historii města Brna a bez nadsázky se dá říct, že je to místo, kam se chodili bavit už naši prarodiče. Klub prošel zdařilou rekonstrukcí, která výrazně zlepšila prostředí klubu a také zvedla kvalitu zvuku pro posluchače. Sál bude v neděli odpoledne připraven na rodiče s dětmi - celá akce je samozřejmě nekuřácká a jeden celý bar bude plný pití a dobrot pro děti. Kapacita brněnského koncertu je (z důvodu bezpečnosti dětí) omezená! Vstupenky se již prodávají v prodejně Indies anebo jednoduše přes internet na eshopu www.okna-hned.cz . Nezapomeňte, kvalitní texty i muzika a obrovská hromada energie budou na Vás a Vaše děti čekat od 16 hodin v neděli 27. ledna na Melodce. MIXLE V PIKSLE, to je super koncert pro inteligentní rodiče s dětmi! Vstupné je stejné pro dospělé i děti. Děti do 2 let, v doprovodu platící dospělé osoby, mají vstup zdarma. Věk dítěte je potřeba na požádání prokázat u vstupu.

> Otevírací doba

16:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: MELODKA, Kounicova 20/22, 602 00 Brno

> Komentáře