Skiinterkriterium v Říčkách | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skiinterkriterium v Říčkách

> Termín

24.1.2019-26.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vítáme Vás u dalšího ročníku mezinárodních lyžařskýchj závodů Skiinterkriterium 2018. Skiinterkriterium je mezinárodní lyžařský závod žákovských kategorií v disciplínách slalom a obří slalom. Závodu se pravidelně účastní přes 200 závodníků z 15 až 20 zemí celého světa. První závodní den - pátek Závodníci letošního Skiinterkriteria mají za sebou první kolo slalomu. Na svahu černé sjezdovky se pořád drží mlha a znepříjemňuje reprezentantům výhled. Naštěstí se závod zatím obešel bez vážnějších zranění. Vyhlášení těch nejlepších jezdců proběhne večer od 19 hodin. Čas 15:30h a všichni závodníci už jsou v cíli. Závěr závodu byl emotivní, za cílovou bránou nechyběly ani slzy zklamání. Na poslední chvíli se ukázalo i sluníčko. Teď už výpravy čeká večerní slavnostní vyhlášení výsledků a trochu té zábavy. Zítra je čeká obří slalom. Druhý závodní den - sobota Druhý a zároveň závěrečný den Skiinterkriteria patří tradičně obřímu slalomu. Na svah Zakletý jako první vyrazily mladší žákyně. Bohužel ani dnes se počasí neumoudřilo a černá sjezdovka se halí do mlhy. Průběžné výsledky sledujte níže. Čas 14:00 a právě začíná druhé kolo obřího slalomu. Na trať vyrazí starší žactvo a svými výkony uzavřou letošní ročník Skiinterkriteria. Počasí si pořád nedalo říct, ale to nemění nic na přátelské atmosféře závodu.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Říčky
Ulice: Říčky

> Komentáře