Jablečný den na Krásném Dvoře | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jablečný den na Krásném Dvoře

Foto: .

> Termín

3.10.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Patrně nejznámější akcí na zámku Krásný Dvůr je Jablečný den (Slavnosti jablek), konající se většinou počátkem října (jen několik dní před Velkou Pardubickou) na zámeckém nádvoří a v parku. Jde o jarmark, jehož součástí jsou hudební a divadelní představení většinou žáků ZŠ a ZUŠ. Návštěvníci ale mají šanci vidět i show se zvířaty, soutěže o nejlepší jablečný štrúdl a jiné produkty z jablek a na své si přijdou i děti, pro které je vždy připraven bohatý program. V rámci Jablečného dne vystoupí kapely Jananas, BabylonBand či Irena Budweiserová. Pohádková představení odehrají divadla Koloběžka a Dřevěné divadlo Honzy Hrubce. Program doplní Koňský dvorec Chmelištná či sokolník Pavel. Vzhledem k panujícím epidemiologickým opatřením budou vstupenky v letošním roce časované, dopolední a odpolední. Vstupenky bude možné zakoupit předem přes online prodej.

> Otevírací doba

10:00-15:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Krásný Dvůr
Ulice: Zámek Krásný Dvůr

> Komentáře