Farma Wenet | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Farma Wenet

Foto: Farma Wenet

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vážení návštěvníci, jsem rádi, že jste si za cíl Vašeho cestování po krásách Broumovska vybrali naši farmu. Rádi Vás zde uvítáme a ukážeme Vám naše zvířátka. Prohlídka může trvat hodinu až hodinu a půl, vždy záleží na Vás, jak si čas se zvířátky budete chtít užít. Od nás spěchat nemusíte, ale naopak přijďte relaxovat v příjemném prostředí. Můžete využít i venkovního posezení, odkud je na zvířátka hezký pohled. Po domluvě Vám můžeme přichystat venkovní ohýnek na opékání. Občerstvení u nás neposkytujeme, něco na zub si ale sebou přinést můžete. Jen prosíme, zvířátka bez svolení nekrmte. Naše farma je v případě hezkého počasí otevřena celoročně. Ideální čas pro prohlídku je v jarní a letní sezóně od 10:00 do 17:00 hod., v podzimní a zimní sezóně od 10:00 do 14:00 hod. Doporučujeme Vám, abyste se vždy předem informovali, můžete telefonicky či e-mailem. Pokud by Vám vyhovoval jiný časový termín, rádi se Vám pokusíme vyhovět. Prosím ale vždy předem telefonicky či e-mailem domluvit. Poplatek činí 50,- Kč/osoba. Vaše psí miláčky zde také rádi uvítáme, prosíme ale vzhledem k ostatním návštěvníkům a zvířátkům vždy pouze na vodítku. Těšíme se na Vás a přejeme Vám hezké zážitky s našimi zvířátky.

> Otevírací doba

viz webové stránky

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Broumov
Ulice: Kladská 346
Telefon: 777 699 588

> Komentáře