Skryté příběhy - Nejvtipnější hádanka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skryté příběhy - Nejvtipnější hádanka

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Díky venkovní hře Skryté příběhy poznáte nejen nová zajímavá místa, ale navíc můžete cestovat v čase a udělat každý rodinný výlet neobyčejným dobrodružstvím. Hra je určena především dětem od 6 do 13 let, ale pobaví i dospělé. Trasy se Skrytými příběhy jsou rozmístěny po celém území České republiky a každý týden přibývají další a další. Stačí si jen vybrat a vyrazit. Aplikaci si můžete stáhnou pro systémy Android a iOS. Nejvtipnější hádanka Rok 1567 | Suchdol nad Lužnicí | délka 8 km | 8 zastavení | trvání 3h Trasa je vhodná pro cyklisty, ale dá se procházet pěšky. Začíná z centra města k řece Lužnici, kde vede po břehu do obce Tušť, kde přechází na polní cestu, která pokračuje k pískovně s možností koupání. Podle chuti se můžete vydat po levém i pravém břehu. Po pravém je trasa o kilometr delší, ale je tu možnost občerstvení. Od pískovny jde trasa k nádraží a pak ulicemi města zpět do centra. Páter Kozka nechápe, proč se na něj jeho farníci kaboní, když on je nejvtipnější kněz pod sluncem. Snad pochopí díky nám.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Suchdol nad Lužnicí
Ulice: Suchdol nad Lužnicí

> Komentáře