Mezinárodní den zvířat v ZOO Tábor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mezinárodní den zvířat v ZOO Tábor

> Termín

6.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kde jinde oslavit Mezinárodní den zvířat než v ZOO Tábor. Ta při této příležitosti připravila na sobotu 6. října zábavný program pro děti i dospělé. Na návštěvníky čekají speciální komentovaná krmení, hry a svou znalost zvířecí říše si mohou otestovat při rozpoznávání rohů, paroží a stop. Jako vždy se na všechny návštěvníky těší obyvatelé ZOO Tábor jako je tygr ussurijský Rocky nebo fosa Masotra. Oslavte Mezinárodní den zvířat v ZOO Tábor „Mezinárodní den zvířat má nejen připomínat význam celé zvířecí říše, ale také poukazovat na nutnost o zvířata pečovat. S úbytkem přirozeného prostředí některých druhů je třeba lidský zásah a v tu chvíli na řadu přichází zoologické zahrady, jako je ta naše. Kromě programu návratu zubra do české přírody chceme také vzbudit hlubší zájem o zvířata i u našich návštěvníků. Právě pro to jsme u příležitosti mezinárodního dne zvířat připravili řadu aktivit, které pobaví a zároveň poučí celou rodinu.“ komentuje chystanou akci mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka.

> Otevírací doba

9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Tábor
Ulice: ZOO Tábor, Větrovy 10

> Komentáře