Struny TEENS 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Struny TEENS 2019

> Fotogalerie

> Termín

19.10.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Nahlédněte do světa profesionálních hudebníků i výtvarníků v rámci workshopů, debaty i unikátního koncertu. 16:00 – 17:30 Jaro Cossiga – Royal Duck Studio (workshop) Jak vybavit domácí studio + rady a tipy pro všechny, kteří doma nahrávají/střihají/mixují a poté samozřejmě sdílí. Provede vás Jaro Cossiga - Beatboxer, performer, moderátor, promoter, producent, beat maker, lektor, Ableton expert, majitel nahrávacího studia, sound designer a tour manager. ........... 16:00 – 17:30 Eliška Podzimková – Jak se tak dívám (workshop) Výrazná mladá česká animátorka, ilustrátorka, fotografka a umělkyně, která se prosadila mj. v New Yorku se s vámi podělí o svůj pohled na tvorbu a o to co ji v současné době baví nejvíce. ........... 8:00 – 19:00 – Meet-MIX s En.druem Igor Ochepovsky / Kristina Mihalova / Jen Hovorka / Michal Žáček Hosty MEET-MIXu spojuje omračující rozsah aktivit napříč uměleckými disciplínami. Jsou mladí, talentovaní a dřou. Navíc milují improvizaci a navíc jsou v ní skvělí. Meet-MIX je příležitostí poznat je blíže: jejich touhy, přístup k tvorbě i zdroje inspirace. ........... 19:30 – 21:00 – All star MC En.dru JAM Hudební exploze, společný koncert.

> Otevírací doba

16:00-21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: La Fabrika, Komunardů 30
Telefon: 774 541 542
E-mail: [email protected]

> Komentáře