Jedu edu: Lego duplo poznáváme emoce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jedu edu: Lego duplo poznáváme emoce

> Termín

1.10.2018-31.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

roužek Poznáváme emoce dětem přirozenou a zábavnou cestou vysvětlí, co jsou emoce a jak je rozpoznávat. Děti na základě vlastních zkušeností, modelují postavy různých charakterových rysů, vyjadřují jejich nálady a emoce, rozpoznávají co mají společného a čím se odlišují. K výuce je využívána souprava LEGO DUPLO®, která slouží k modelování postav včetně tváří vyjadřujících různé emoce. Děti tak mohou vyjádřit charakter nebo emoce konkrétních postaviček. Sestava je určena pro skupinovou práci až osmi dětí. Ideální je pro děti předškolního věku v rozmezí 3-5 let. LEGO DUPLO® Poznáváme emoce V setu je XXX kostek LEGO DUPLO®. Z toho je 8 speciálních představujících obličej představující jednu z emocí. Souprava také obsahuje osm oboustranných námětových karet, které dětem pomohou a inspirují je při modelování postav. Každá z postav představuje nějakou emoci zobrazenou v kontextu nějaké situace.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Měšice
Ulice: Centrum volného času, Nosticova 590

> Komentáře