Kurz programování pro děti s Cubettem pro děti 5-7 let | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kurz programování pro děti s Cubettem pro děti 5-7 let

> Termín

5.10.2018-30.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Kroužek pomáhá nejmenším dětem (5-7let) proniknout do základů programování. K výuce se používá programovací hračka, která je inspirovaná přístupem Montessori. Přátelského robota jménem Cubetto lze rozpohybovat za pomocí jednoduchého programovacího jazyka bez jakékoliv předešlé znalosti této tématiky. Během kroužku děti prožijí s Cubette různá dobrodružství, která je zavedou například do vesmíru či se potopí s ponorkou do hlubin oceánu. Vedle pochopení základu programování pomocí rozpohybování robota Cubetta se tak děti dozvědí ještě mnoho zajímavých informací z výprav, které s ním prožijí. Kroužek je koncipován, aby děti již od nízkého věku získávaly znalosti v oblasti STEM, jenž propojuje několik směrů dohromady (věda, technologie, technika a matematika) a jako celek jim dává smysluplnější význam. Děti se při hodinách zdokonalují: v sociálně-emoční sféře rozvíjet kreativní a logické myšlení matematika komunikaci a rožšiřováníslovní zásoby týmové práci fyzické cvičení (koordinují větší či menší pohyby kolem herní plochy)

> Otevírací doba

každou středu od října 2018
16:30-17:45

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Měšice
Ulice: Centrum volného času, Nosticova 590

> Komentáře