Ulice plná kouzel - odpoledne plné zábavy v Divadle Metro | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ulice plná kouzel - odpoledne plné zábavy v Divadle Metro

> Termín

8.12.2018
2.3.2019
16.4.2019
11.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Už jste viděli černé divadlo? Víte, na jakém principu funguje tato originální technika? Divadlo Metro vám i vašim dětem poodhalí, v čem spočívá jeho kouzlo a pokud budete chtít, můžete si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být černodivadelním hercem! V představení prožijete s hlavním hrdinou jeden obyčejný den a jeden, možná trochu obyčejný, život. Počítač vás přivítá jako dobrého kamaráda, autíčko vás odveze třeba na kraj světa, špagety skočí samy rovnou do talíře a chcete si zahrát volejbal? Žádný problém! Když nedoletí míč k vám, doletíte vy k němu! Den je plný zážitků, ale stejně jako v životě - vše má svůj konec. Délka představení je 80 minut včetně závěrečné ukázky černého divadla ve světle. Představení je částečně interaktivní, diváci tedy mají možnost účastnit se ho a vaše děti si tak na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je stát na jevišti! Zažijte kouzelné odpoledne plné zábavy pro děti i dospělé!

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Národní 961

> Komentáře