Noční prohlídky ve skanzenu Solvayovy lomy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Noční prohlídky ve skanzenu Solvayovy lomy

> Termín

7.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Společnost Barbora z.s., skanzen Solvayovy lomy, vás zve na akci NOC VE SKANZENU v sobotu 7. září 2019 Co jsme pro vás připravili:  Podvečerní a noční jízdy naší úzkorozchodné železnice, tentokrát s komentovanou zastávkou na smyčce v lomu. Jízdy osobního vlaku v 19, 20, 21, 22, a 23 hodin. Jízda vláčkem bude zpestřena nasvícením vybraných kusů techniky a zajímavých partií lomu.  Prohlídky muzea s rozšířeným výkladem. Prohlídky muzea začínají v 19.30 20,30 21,30 hodin. Sraz je u budovy muzea. Vstup s platnou vstupenkou do expozice, ta zároveň platí i pro podzemí.  Noční prohlídky podzemí ( od 19,30 do 23,00 hodin ) tentokrát netradičně, za svitu svíček a karbidových lamp. Prohlídka štoly je s průvodcem, který si vyzvedne návštěvníky před štolou. Při vstupu do podzemí je nutno se prokázat platnou vstupenkou do muzea. Vstupné: na akci platí obvyklé denní vstupné viz: www.solvayovylomy.cz Prodej vstupenek ve stánku – tramvaji. Občerstvení zajišťuje ,,detašované pracoviště“ Pohostinství U Kosů. Centrální prostor skanzenu bude osvětlen. Pohyb v návštěvníků v prostorách skanzenu mimo muzeum a podzemí je volný, tedy zdarma. Vzhledem k nočním hodinám je potřeba dbát zvýšené opatrnosti. Ve skanzenu bude v provozu ohniště s roštem, případná možnost opečení vlastních přinesených uzenin. Upozornění : přístupové cesty do skanzenu od Bubovic, nebo Svatého Janu pod Skalou nejsou v noci osvětlené. Je nutno vzít sebou dobrou baterku. Akce není vhodná pro děti do tří let.

> Otevírací doba

0d 19:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Svatý Jan pod Skalou
Ulice: Svatý Jan pod Skalou 11

> Komentáře