Outdoor Resort Březová 2018 - víkendy pro rodiny s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Outdoor Resort Březová 2018 - víkendy pro rodiny s dětmi

> Otevřeno

září, říjen

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Milí přátelé, dovolte nám, abychom vás pozvali na Březovou, a to na dny vyhrazené rodinkám! Během podzimu bude Březová o vybraných sobotách otevřená právě pro návštěvníky z řad rodin, kteří sem můžou přijet prožít nezapomenutelný den! Přečtěte si více o termínech i rezervacích a vyrazte s dětmi za neobyčejnými zážitky do největšího zážitkového parku! Rodinám, individuálním turistům a zkrátka všem, kteří chtějí prožít úžasný zážitkový den v Outdoor Resortu Březová máme otevřeno v roce 2018 ve vybraných termínech v září a říjnu. Základní jednotné vstupné do areálu je pro tento rok 170,- Kč Děti do 3 let zdarma Outdoor resort Březová je zážitkový areál, kde můžete s dětmi strávit den plný zábavy, sportovního vyžití a adrenalinu. Resort Březová je místo, kde ztratíte pojem o čase a to doslova. Děti odsud nebudou chtít odejít a dospělí se sem také rádi vrátí. Nepřeberná nabídka zážitkových aktivit nabízí maximální vyžití pro všechny věkové kategorie návštěvníků. Resort Březová je připraven na nejmenší návštěvníky i na ty velké, kteří zde stráví 100% času plného zábavy i zážitků na rozmanitých atrakcích a aktivitách. Zde je výčet aktivit, které můžete zažít: Vysokolanový park, Free fall, Démonická lanovka, Armygame, Koně, Bungee-trampolíny, Skok do prázdna, Lukostřelba, Týmpark, Lezecké stěny, Rafty, Paintball, Citadela, Večerní programy, Noční hry, Malý lanáček, Bungee running, LARP, Jákobův žebřík, Airsoft, Čtyřkolky, Karlštejn, Nottingham a vzduchová trampolína. V rámci rodinných programů je nutná rezervace a to každý víkend od dubna do října v roce 2019. Jedině tak je zajištěn plynulý provoz bez zbytečného čekání u atrakcí. Přijďte si to k nám užít!

> Otevírací doba

9:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Rokytnice nad Rokytnou
Ulice: Rokytnice nad Rokytnou

> Komentáře