Pohádková Třeboň | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádková Třeboň

> Termín

26.10.2019 - 10.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

O tom, že pohádky nejsou jen pro malé děti, ale pro vlastně všechny věkové kategorie, se může každý na vlastní oči a uši přesvědčit, když Třeboň ovládnou kouzelné příběhy. Slyšte, slyšte! Na vědomost se dává, že v sobotu 26. října odstartuje v Třeboni pohádkový maraton. Divadlo J. K. Tyla se svou loutkovou scénou je připraveno na dětské publikum, kterému představí celkem devět her. Těšit se můžete na pohádky loutkové i činoherní, klasické i nové, autorské a dokonce i na pantomimu. Velkým lákadlem šestého ročníku Pohádkové Třeboně je totiž pantomimické představení Pejprbój, které předvede největší osobnost mimického divadla Radim Vizváry. Program: 26. 10. Nedopečený koláček (Loutky bez hranic) 27. 10. Pták Ohnivák a liška Ryška (Spolek třeboňského loutkového divadla) 28. 10. Dlouhý, Široký a Bystrozraký (Divadlo Navětvi) 29. 10. Princezna Čokoláda (Dobře naladěné divadlo) 30. 10. Děti moře (Divadlo Kaká) 2. 11. Divadlo u dvou Kašparů (Divadlo Bořivoj) 3. 11. Pejprbój (Radim Vizváry) – Divadlo J. K. Tyla 9. 11. iOtesánek (Divadlo b) 10. 11. Za každým rohem Jeskyňka (Divadýlko Kuba)

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Třeboň
Ulice: Masarykovo náměstí 107

> Komentáře