Naučná stezka Čertův kámen | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Čertův kámen

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

S nudou už je navždy ámen – je tu stezka Čertův kámen! Stezka spojuje obce Kostelní Radouň a Lodhéřov, je dlouhá 4,5 km a prochází přes nejvyšší bod Klenovského masivu o nadm. výšce 659 m. – Čertův kámen. Na Čertův kámen vede značená turistická stezka zelené barvy. Z Kostelní Radouně je vrchol vzdálen 3 km a z Lodhéřova 1,5 km. Stezka v obou směrech začíná přímo v obcích u infotabulí. Na stezce je umístěno 9 infotabulí a 5 sportovně – herních hnízd (houpačky, kladiny, balanční prvky, skoky do výšky a dálky, lana) Stezka vede převážně lesními a polními cestami, protíná 15. poledník a je doplněna herně sportovními prvky. Terén je členitý, vhodný pro pěší turistiku všech věkových kategorií. Infotabule – směr od Lodhéřova o obci Lodhéřov o poli o životě v mrtvém dřevě o Čertově kameni pověst o Čertově kameni o lese o mraveništi o rybníku o obci Kostelní Radouň

> Otevírací doba

nepřetržitě

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Lodhéřov
Ulice: Lodhéřov 168

> Komentáře