Buchty a Loutky Dětem - Pohádková Kinského Zahrada | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Buchty a Loutky Dětem - Pohádková Kinského Zahrada

> Termín

21.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Sobota 21. září od 11 do 19 hodin, VSTUP ZDARMA Divadelní představení, koncert, dílny apod. Kinského zahrada na Smíchově Tram. 6, 9, 12, 20, stanice Švandovo divadlo Dvanáctý ročník festivalu 11.00 h Divadlo B - iOtesánek 12.00 h Já to jsem- Eliščiny pohádky 12.45 h JABADA- O kohoutkovi a slepičce 13.30 h Kosáci Planá - Raketa 14.15 h Teatro Neline - O lúke, motýľovi a kvetinovej víle 15.00 h Buchty a loutky – Norská pohádka 16.00 h Loutky bez hranic - Bramborové království 17.00 h Buchty a loutky - Neposlušná kůzlátka 18.00 h Koncert pro děti a jejich rodiče – Mamapapabanda Dále pro Vás připravujeme: Dílny: výroba malých loutek, letadýlek, dřevěných hraček, dílna psaní Loutkový koutek, Koutek her a Čtenářský koutek Přines / odnes: výměnný bazárek hraček a knížek Knihy a hry: Baobab, Labyrint, Paseka, Revolver Revue, Bylo nebylo Občerstvení. Mokrá varianta připravena. Pořádáno ve spolupráci s Národním muzeem a Švandovým divadlem.

> Otevírací doba

11:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Petřínské sady 98, Zahrada Kinských

> Komentáře