Dny IZS na Výstavišti Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dny IZS na Výstavišti Praha

> Fotogalerie

> Termín

13.9.2019 - 14.9.2019

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Všechny složky IZS na jednom místě! Dva dny vás čeká zábavné a poučné odpoledne pro celou rodinu. Uvidíte vozidla, techniku a vybavení všech složek IZS, Armády ČR, záchranářů i ostatních. I letos budou děti plnit úkoly a můžou získat krásné ceny. Vstup je zdarma. Můžete tedy přijít v pátek 13.9. i v sobotu 14.9. na louku za Křižíkovými pavilony. Na venkovní ploše za Křižíkovými pavilony uvidíte více jak: 80 ks techniky, dynamické ukázky všech složek, psovody, jízdní policii, speleologickou záchrannou službu, vodní záchranáře, policejní vybavení, speciální hasičské vozy, vozidla zdravotnické záchranné služby, armádní techniku, prezentaci spolků zaměřených na vzdělávání, kurzy první pomoci, nabídku vybavení pro krizové situace, sebeobranu, požární prevenci atd. Představíme vozidla, techniku a vybavení všech složek IZS, Armády ČR, záchranářů i ostatních.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Výstaviště Praha

> Komentáře