Pohádková cesta v Dobřichově 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádková cesta v Dobřichově 2019

> Termín

7.9.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vážení přátelé, rodiče, děti a milovníci pohádek, znovu po roce si Vás, jménem pořadatele akce Sportovního klubu Dobřichov za podpory obce, dovolujeme pozvat na 8. ročník Pohádkové cesty. Nyní nějaké bližší informace: Start: u kostela Nejsvětější trojice bude otevřen od 13:00 do 16:00 hod. (i zde bude pro vás zajištěno občerstvení) Cíl: fotbalové hřiště v Dobřichově Startovné: 50,-Kč/dítě (doprovod zdarma) Trasa povede napříč celou obcí Dobřichov a je sjízdná pro kočárky. Po celé trase bude rozmístěno přibližně 11 pohádkových stanovišť, k dispozici dostanete na startu mapičku. Pro účely této akce bude vybudováno provizorní parkoviště na které Vás dovedou ukazatele. V cíli se kromě občerstvení a cen pro děti můžete těšit na moderátorku Denisu Pfauserovou, vystoupení Yvette Gottové, parkour show a následný workshop, fotokoutek, facepainting nebo pouťové atrakce. Těšíme se na Vás za každého počasí a doufáme, že se Vám i letos bude u nás líbit.

> Otevírací doba

13:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Dobřichov
Ulice: fotbalové hřiště Dobřichov

> Komentáře