Výstava Po stopách Brouka Pytlíka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výstava Po stopách Brouka Pytlíka

> Termín

12.3.2019 - 3.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Výstava - Po stopách brouka Pytlíka aneb hmyzí postavičky z knížek Ondřeje Sekory očima entomologa Srdečně zveme od 12. 3. 2019 do Galerie Samson-Cafeé na výstavu "Po stopách brouka Pytlíka, aneb hmyzí postavičky z knížek Ondřeje Sekory očima entomologa" Výstava přináší populárně naučné zamyšlení profesionálního entomologa nad identitou následujících hmyzích postaviček z knížek Ondřeje Sekory: Beruška, Cvrček, Dřepčíci, Ferda, Hrobaříci, Chlupáček, Chrobák, Chrostík, Koník, Kovaříci, Krtonožka, Majka, Mravkolev Neviňátko a Ťutínek, Nosatí brouci, Straširybka, Potemník, Prskavci, Pytlík, Roháč, Ruměnice, Splešťule, Střevlík Masorád, Svatojánské mušky, Svižník, Škvoři, Tesařík, Vodoměrka, Zlatohlávek a Znakoplavka. Stručné komentáře, doplněné fotografiemi, obsahují různé zajímavosti ze života brouků, mravenců, ploštic, chrostíků, rovnokřídlého a síťokřídlého hmyzu. Výstava potrvá do 3. 5. 2019.

> Otevírací doba

9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Rakovník
Ulice: Galerie Samson-Cafeé, V Brance 233

> Komentáře