Dobře ukrytá Rozhledna Járy Cimrmana | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dobře ukrytá Rozhledna Járy Cimrmana

Foto: Březová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dobře ukrytá rozhledna Járy Cimrmana postavená v roce 2007 je součástí naučné stezky " Údolím řeky Svitavy" která začíná za železniční zastávkou Dlouhá. Rozhledna se nachází na hřebenu kopcovitého terénu nad železniční tratí. Věž je celkem 20 m vysoká s vyhlídkovou plošinou ve výšce 15 m nad okolním terénem. Tip na výlet: Výlet začíná na náměstí v Březové nad Svitavou, odkud pokračujte podle značení k rozhledně pryč z náměstí. Před kostelem sv. Bartoloměje odbočte doleva do Zahradní ulice. Před sportovním areálem odbočte doleva a za tratí se napojíte na NS Údolím řeky Svitavy. Kolem lanového parku pokračujte směrem k rozhledně. Od rozhledny doporučujeme buď: Pokračovat po naučné stezce dále a následně odbočit doleva zpět na náměstí. Nebo se vraťte stejnou cestou zpět. Lanový park má v současné době 9 nízkých překážek různé náročnosti. Tento lanový park není určen pouze pro děti, ale svou šikovnost si zde mohou vyzkoušet i dospělí. Lanový park je otevřen celoročně, ale nesmí být používán za nepříznivých povětrnostních podmínek. Ideální dobou návštěvy parku jsou tedy letní měsíce.

> Otevírací doba

dle počasí

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Březová nad Svitavou
E-mail: [email protected]

> Komentáře