TEPfactor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

TEPfactor

Foto: .

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Chcete na vlastní kůži vyzkoušet napětí a zábavu ve stylu televizní show Pevnost Boyard? Jen u nás v TEPfactoru prověříte týmovou souhru a zažijete hodiny plné smíchu i adrenalinu při plnění různorodých úkolů. Připraveno je pro vás pětadvacet herních etap s pohyblivými překážkami, kde v několikačlenných týmech (soutěžit mohou dvojice i početné rodiny) plníte čtyři kategorie úkolů zaměřených na fyzičku, trpělivost, logiku a zručnost. Po jejich úspěšném zdolání získáte indicie, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové komnaty. Na úspěšné hráče čeká truhlice s pokladem. Vše je řízeno elektronicky, na zdolání každé překážky máte časový limit. Na rozdíl od televizní předlohy však můžete úkoly plnit v libovolném pořadí a s neomezeným počtem pokusů. Nemusíte řešit počasí, pod střechou TEPfactoru máme léto celý rok. Kromě skvělé zábavy tu na vás čeká zastřešená pláž se samoobslužným barem, stylové plážové chatky s komfortním ubytováním a mnoho dalšího. Potřebujete jen pohodlné sportovní oblečení a obuv. K dispozici jsou vám šatny a sprchy, stejně jako pohodlné parkování pro auta i autobusy v oploceném areálu. I děti jsou u nás vítány. Od 10ti let zvládnou hru samy, mladší potřebují pomoc dospělého, ti nejmenší (do 6ti let) Vás mohou ve hře zdarma podpořit jako diváci. Přijďte si k nám užít nekonečnou zábavu! Těšíme se na vás!

> Otevírací doba

Po - Ne 9:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Chotilsko
Ulice: Chotilsko 1
Telefon: +420 777 000 927
E-mail: [email protected]

> Komentáře