Vílí stezka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vílí stezka

> Otevřeno

červenec, srpen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pojďte se projít čarovnou, 20 let starou přírodní zahradou, kterou obývá 15 víl. Každá víla má svůj příběh, který Vám přiblíží zásady a principy uplatňované v přírodních zahradách. Kromě toho si můžete prohlédnout ukázkovou pasivní stavbu, léčebnou pyramidu a meditační kapli. Součástí zahrady je také výstava Stromy poznání, které nesou zajímavé informace O stromech, O půdě, O včelách a O přírodních zahradách. Součástí vstupného je také vstup do areálu mladé komunitní zahrady, která je přes cestu a kde se nachází poslední výstavka Stromů poznání a to na téma Ženská a Mužská moudrost. OTEVÍRACÍ DOBA VÍLÍ STEZKY červenec: pátek až sobota: 10:00 - 18:00 srpen: pátek až sobota: 10:00 - 18:00, poslední víkend, kdy je otevřeno je 24. - 25. 08. září: zavřeno Jsme soukromá zahrada, děkujeme za pochopení. VSTUPNÉ BEZ VÝKLADU, DOSTANETE MAPU A PAPÍROVÉHO PRŮVODCE jednotné vstupné = 80Kč / osoba rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti) = 260Kč vstupné platí na 3 hodiny JAK TO NA VÍLÍ STEZCE CHODÍ Dostanete do rukou PAPÍROVÉHO průvodce s mapou, podle mapy budete hledat víly a když jí najdete, podle čísla zjistíte, jaká víla to je. V papírovém průvodci si pak u ní přečtete, co má víla v zahradě na starosti (nenápadně se tak dětičky dozví zajímavosti z přírody) a když budete chtít, můžete si i vyzkoušet vědomostní kvíz u každé víly.

> Otevírací doba

červenec: pá - so - 10:00 - 18:00
srpen: pá - so - 10:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Rudolfov
Ulice: Polní 9

> Komentáře