Hradozámecká noc na Grabštejně | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hradozámecká noc na Grabštejně

Foto: .

> Termín

29.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Jedinečná možnost navštívit zšeřelé hradní interiéry - a to i ty běžně nepřístupné. Poslední srpnovou sobotu mezi osmou a desátou hodinou budete moci cestou zšeřelými hradními interiéry sledovat životní příběh nejznámějšího grabštejnského majitele Albrechta z Valdštejna. Tímto netradiční způsobem vzdáme hold činům i odkazu významného vojevůdce v císařských službách a uctíme jeho památku - a to při příležitosti Valdštejnského roku. Pozadí příběhů ze života intrikánského Valdštejna bude návštěvníkům poodhaleno každých dvacet minut od osmé hodiny večerní. Nechcete-li o tuto příležitost přijít, hlaste se raději na tel. čísle 482 724 301 či na e-mailu [email protected] Volné časy pro rezervace: 20:00 - 20:20 - 20:40 - 21:00 - 21:20 - 21:40 - 22:00 Kapacita je omezena! Rezervace nutná. Nevhodné pro děti do 12 let. Klíč k památkám: Na této prohlídce lze získat "razítko" za návštěvu památky.

> Otevírací doba

20:00-22:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Hrádek nad Nisou
Ulice: Hrad Grabštejn

> Komentáře