Divadlo Koráb | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Divadlo Koráb

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kde a kdy hrajeme Divadlo Koráb se nachází v Brně na adrese Staňkova 29. Představení pro veřejnost probíhá jednou týdně, a to každou neděli od 11 hodin. Divadelní sezóna trvá od začátku října do konce dubna. Během pracovního týdne u nás vítáme školky a školy (více se dozvíte na stránce zde). Pro koho hrajeme? Představení je vhodné pro děti od 3 do 7 let a pro rodiče, prarodiče, tety, strýčky a dospělý doprovod všeho věku. Rezervace vstupenek Vstupné je za 110,- Kč pro děti i dospělé. Rezervace vstupenek přijímáme na e-mailu: [email protected] Stačí uvést jméno a počet vstupenek (maximálně 5 ks na osobu). Rezervované vstupenky si, prosíme, vyzvedněte na místě nejpozději 10 minut před začátkem představení. Jak se k nám dostanete? Tramvají 1 a 6 na zastávku Hrnčířská. Adresa divadla: Divadlo Koráb, Staňkova 324/29, Brno.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Divadlo Koráb Staňkova 324/29 602 00 Brno

> Komentáře