Doprovodný program pro děti zdarma v rámci festivalu Letní Letná | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Doprovodný program pro děti zdarma v rámci festivalu Letní Letná

> Termín

14.8.2019 - 1.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Letos se opět můžete těšit na bohatý doprovodný program pro děti a to zdarma! A co vás čeká? Divadlo pro děti Každý den 4 - 5 představení ve stanu i venku. Můžete se těšit na loutková i hraná představení, mluvená i pohybová, vracející se i zbrusu nová. Základní nabídku představení šestnáctého ročníku festivalu najdete na webu. Letňáček plus Celé víkendové dny mohou děti zažít na festivalu v rámci programu Letňáček PLUS, který je určen dětem od 4 let. Letňáček nabízí celodenní program od 9:00 do 16:30 - 17:00. Na programu je vždy ochutnávka cirkusových dovedností, spousta her a tvoření. O děti se starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé workshopy vedené například Cirkusem TeTy, Cirkusem LeGrando, Vojtou Vrtkem, Bratry v tricku a dalšími lektory. Letní Letňák - je příměstský tábor - letní festivalová škola pro děti od 6 do 15 let, kde se děti učí základům herectví, žonglování, výtvarných aktivit, práce s hlasem s odborníky daných profesí. V rámci festivalové školky se o děti starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé workshopy vedené například Cirkusem TeTy, Cirkusem LeGrando, Vojtou Vrtkem, Bratry v tricku a dalšími lektory. Děti zároveň po celou dobu tábora vytváří vlastní divadelní představení pod taktovkou Bely Schenkové / Terezy Pušové, které na konci festivalu představí rodičům i široké veřejnosti. Další program Festival tradičně nabídne cirkusové dílny se členy Cirkusu LeGrando či Cirqueonu, výtvarné dílny pro děti nebo interaktivní instalace katalánské skupiny De Guixot 8, které budou přístupné všem návštěvníkům festivalového areálu každé odpoledne. Program bude doplňován.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Letenské sady

> Komentáře