Letní letná 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní letná 2019

> Termín

15.8.2019-1.9.2019

> Hodnocení

4.3  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Od extrémních výkonů k jemné poetice, od napínavých dobrodružství k nekontrolovatelným výbuchům smíchu, od vrcholné akrobacie k hravé klaunerii, od velkolepých představení k pouličnímu cirkusu – mezinárodní festival Letní Letná od 15. srpna do 1. září představí různé podoby nového cirkusu. Bohatý program pro nejmladší publikum opět nabídne rodičům i dětem každodenní možnost uniknout do kouzelného světa nového cirkusu. Festival nabídne zahraniční i domácí soubory nového cirkusu, pohybového divadla či klaunerie, dětská představení i posezení v příjemné kavárně, která se každý večer změní v pulzující bar. Kanadští vousáči - soubor Cirque Alfonse - se vracejí na místo činu! V roce 2017 si Cirque Alfonse doslova omotal letenské publikum kolem prstu svým rozdováděným fousatým představením Barbu a nyní se chystá znovu dobýt jejich srdce troufalou novinkou TABARNAK. Dále se můžete těšit na představení Saison de Cirque, Projet.PDF, Strach - a fear song, De stilje,want. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na žonglérské dílny, žonglérský den, bibliocirkus Oskar, víkend se Zdravotním klaunem, cirkusové dílny Cirkusu LeGrando či den s Českou televizí. Hlavní festivalové městečko s cirkusovými stany a občerstvením najdete v Letenských sadech. Každý den tu na diváky čekají divadelní představení, výtvarné dílny a další kreativní aktivity – a to vše v letní a příjemné, až starosvětské cirkusové atmosféře.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Letenské sady

> Komentáře