Brekeke! aneb v Mělníce není konec vodníků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Brekeke! aneb v Mělníce není konec vodníků

> Termín

19.7.2019 - 4.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Z malého sálu se stane během letních prázdnin rybník při výstavě Brekeke! aneb V Mělníku není konec vodníků. Dostaveníčko si tady dají vodníci jak historičtí tak současní, které přímo pro výstavu vytvářejí žáci ZUŠ Mšeno. Expozice představí naši nejznámější pohádkovou postavu spíše v její přívětivé formě. Nebude chybět malé akvárium s živými rybkami a pro dokreslení atmosféry bude využita muzejní sbírka malovaných hrnečků. Děti se můžou těšit na herní a čtecí koutek i doprovodnou soutěž, při které budou pátrat po zlatých kapřících vodníka Šploucha a přitom poznávat krásy Mělníka. Výstavu doplní sbírka fotografií vodníků z okolí Jihlavy p. Jarmily Včelové i fotografie z dalších míst ČR. Návštěvníci budou moci zaslat své vlastní vodnické snímky do soutěže „Miss vodník“ na muzejním Facebooku. VERNISÁŽ SE KONÁ VE ČTVRTEK 18. 7. OD 17:00 HODIN. 25. 7. PROBĚHNE DOPROVODNÝ PROGRAM K VÝSTAVĚ PRO DĚTI S MĚLNICKÝM VODNÍKEM BRČOUNEM VRBIČKOU A KOUZELNOU MUZEJNÍ DÍLNIČKOU. Pro tuto výstavu stále sháníme exponáty! Máte doma LOUTKU ČI HRAČKU VODNÍKA, předměty s vodnickou tématikou, zdařilý kostým nebo třeba ihračky ryby, rusalky..., které byste mohli na výstavuzapůjčit či věnovat? Ozvěte se nám na tel. 728 620 651, [email protected] Nebo předměty přineste do pokladny muzea. Děkujeme. Brekeke!:-)

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Mělník
Ulice: Regionální muzeum Mělník, Náměstí Míru

> Komentáře