8. Dětský den ve VTM Lešany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

8. Dětský den ve VTM Lešany

> Termín

28.9.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Již poosmé se uskuteční Dětský den ve Vojenském technickém muzeu Lešany. Tentokrát se koná v sobotu 28. září a pro děti je připraven bohatý soutěžní program, včetně ukázek moderní vojenské techniky. Vstup je pro všechny zdarma. Lešanský areál otevře své brány o Dětském dni v sobotu okolo desáté a účastníci Dne budou moci začít plnit úkoly na celkem devíti stanovištích, kde budou připraveny nejrůznější soutěže sportovního a vědomostního charakteru či s vojenskou tematikou. Z jednotlivých stanovišť můžeme již nyní jmenovat například lezeckou dráhu, rozebírání a složení samopalu, hod granátem na cíl, překonávání zamořeného území či střelbu na cvičné dětské střelnici. Pořadí jednotlivých soutěží není předem dané, účastníci mohou přecházet od jednoho stanoviště k druhému podle toho, jak bude kde volno. Za provedené úkoly budou přidělovány body a za ně pak účastník obdrží tzv. lešanské kačky. S nimi je možné zakoupit hodnotné ceny Dětského dne, ale také jízdu vojenskými vozidly v lešanské aréně. Jezdit se bude historickou vojenskou technikou – obrněnými transportéry OT-810, OT-62 a OT-64, dále bojovým vozidlem pěchoty a také americkým terénním vozem Humvee. Vedle soutěží je pro návštěvníky připraven i další program – jedná se o dynamické i statické ukázky moderní vojenské techniky, o výcvik služebních psů atd. Pokud to počasí dovolí, jsou naplánovány i přelety vojenské letecké techniky. Dětského dne se mohou účastnit všechny děti od předškolního věku až do 17 let, soutěžící jsou rozděleni do čtyř kategorií: předškoláci, školáci prvního stupně, školáci druhého stupně a kategorie do 17 let. Konec soutěží bude okolo 14.30, teprve poté budou následovat jízdy vojenskou technikou pro ty, kteří získají potřebný počet bodů. Přesný program Dětského dne uvidí návštěvníci v den konání akce hned za vstupní branou do areálu. Pozor: za branou areálu je také potřeba vyzvednout si soutěžní lístky a vyplnit je. Doporučujeme vzít si s sebou také tužku pro vyplňování vědomostní soutěže. Doporučujeme také přizpůsobit oblečení návštěvníků a jejich dětí aktuálnímu počasí i sportovnímu charakteru některých soutěžních disciplin.

> Otevírací doba

9:30-17:30

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Lešany
Ulice: Lešany

> Komentáře