Trubičková stezka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Trubičková stezka

Foto: TUIC Hořice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Projít sedm zastavení, splnit sedm úkolů a vyluštit tajné heslo. To je vše, co musí splnit poutník na nové dětské stezce k tomu, aby se stal opravdovým Trubičkovým znalcem. Stezka je umístěna v klidném prostředí ve Smetanových sadech v Hořicích a určená je v prvné řadě pro školní a předškolní děti, ale také pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o historii a výrobě této tradiční sladké pochoutky. A k čemu slouží tajné heslo? Tajné heslo musí poutník pošeptat pracovníkovi v Městském informačním centru nebo o víkendu v Galerii plastik a na základě toho si pak odnese zaslouženou sladkou odměnu. K dispozici jsou i pracovní listy, které si můžete vytisknout nebo zdarma vyzvednout v infocentru či Galerii plastik. Délka trasy: 0,5 km Náročnost: vhodná pro nejmenší děti v doprovodu rodičů a školáky Zajímavosti: plastiky ve Smetanových sadech, 2 dětská hřiště, cvičící stroje pro seniory Umístění: Smetanovy sady (zastavení jsou umístěny po obvodu areálu a jsou číslované) Zastavení: Legenda o Hořických trubičkách Kdo byly trubičkové báby Jak se dělají Hořické trubičky Slavný výrobce trubiček Karel Kofránek Tajemství receptu prozrazeno Proč trubičky přestaly být "hořické" Hořické trubičky jako rodinné stříbro

> Otevírací doba

8:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hořice
Ulice: park Smetanovy sady
Telefon: 492 105432
E-mail: [email protected]

> Komentáře