Zoopark Karlštejn | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zoopark Karlštejn

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

3.3  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nově otevřený Zoo Park Karlštejn se nachází v městyse Karlštejn nedaleko hradu Karlštejn, na břehu řeky Berounky, pouhých 25 km od Prahy. V Zoo Parku uvidíte více než 50 druhů exotických zvířat, z toho řadu unikátů - ůdominantou je však vznešený bílý lev Leon a nedávno narozená dvojčata bílých tygřík Nikita a Tarzan. Ve velkém výběhu exotických zvířat uvidíte velbloudy jednohrbého i dvouhrbého, bizona, lamy, zebry, francouzské oslíky, shetlandské minikoníky. Kromě již zmíněných lvů a tygrů jsou k vidění další kočkovité šelmy jako je levhard skvrnitý a černý, opičky - makak a kočkodan červenolící a nosálové. Můžete se projet s odborným doprovodem na některém z našich poníků, odvážlivci mohou i na velbloudovi. Další jedinečnou atrakcí je možnost si udělat foto s malými bílými tygříky a velkým dvouhrbým velbloudem Alim. K dispozici je rovněž dětský koutek, skákací hrad, a samozřejmě občerstvení.

> Otevírací doba

denně 10:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Karlštejn
Ulice: Karlštejn 331
Telefon: 311 744 411

> Komentáře