Zachuchleno. Příběh animace/animace příběhu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zachuchleno. Příběh animace/animace příběhu

> Fotogalerie

> Termín

26.4.2019 - 26.1.2020

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Výstava ZACHUCHLENO. Příběh animace/animace příběhu vznikla na motivy oblíbené hry CHUCHEL od renomovaného českého herního vývojářského studia Amanita Design. Tato komediální adventura, jejímž designérem je JÁRA PLACHÝ, mírně vybočuje z portfolia studia a svým minimalistickým výtvarným zpracováním a důrazem na třeskutý humor odkazuje na to nejlepší z české tradice animace. Kromě nadšených ohlasů hráčů z celého světa získala Amanita Design za tento svůj počin (mimo jiné) „herního Oscara“ (Independent Games Festival - Excellence in Visual Art, 2018). INTERAKTIVNÍ VÝSTAVA, kterou jsme připravili ve spolupráci se Sladovna Písek, o. p. s., představí animaci v její současné podobě. V první části výstavy si návštěvníci budou moci vyzkoušet různé druhy animace a ve druhé se ocitnou přímo v samotné hře, kde společně s Chuchlem a jeho partou prožijí velkolepé dobrodružství při honbě za třešní a příběh o zrodu přátelství. Výstava se koná pod záštitou Ministerstvo kultury České republiky. Srdečně Vás zveme na VERNISÁŽ VÝSTAVY, která se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna 2019 od 17 hodin. Výstavu zahájí její tvůrci společně s autory hry CHUCHEL ze studia Amanita Design. V rámci vernisáže se uskuteční živé hraní Chuchla s jeho designérem Járou Plachým, hudební doprovod (stejně jako ke hře samotné) obstará kapela DVA (vstup na živé hraní je volný, avšak je třeba počítat s omezenou kapacitou sálu). Výstavu pořádá Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, p. o. ve spolupráci se Sladovnou Písek, o. p. s.

> Otevírací doba

10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Roztoky
Ulice: Středočeské muzeum Roztoky, Zámek 1

> Komentáře