Svatomartinské čokoládobraní na hradě a zámku Staré Hrady | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Svatomartinské čokoládobraní na hradě a zámku Staré Hrady

> Termín

9.11.2019 - 10.11.2019
16.11.2019 - 17.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Slavnosti mladého vína z Moravy a Čech na počest SVATÉHO MARTINA. Slavnosti čokolád mnoha druhů, chutí a vůní, mnoho pohádkových překvapení pro děti i dospělé. Generálním partnerem akce je Carla - český výrobce čokolády. Letos dokonce dva víkendy 9. - 10. a 16.- 17. listopadu od 10.00 - 17.00 hod. Čeká Vás: ČTYŘI ZÁŽITKOVÉ PROHLÍDKOVÉ OKRUHY které zažijete jen u nás: - Hrad a zámek - Jak se žilo za císaře pána + Dračí královská komnata - Zámecké pohádkové sklepení – novinka Vodovodní draci Potrubáci - Hradní pohádková půda s lekcí čarodějného létání – novinka Obří rubínoví draci - ZDRAVOSVĚT a Dračí království - letošní novinka - Čarodějná Bestyjola s živými zvířátky ŚIROKÁ NABÍDKA ČOKOLÁD, vína a medoviny - Spousta čokoládových dobrot a čokopřekvapení - Čokolády mnoha druhů, chutí, barev a vůní - Drakuláda dračí čokoláda hořká i mléčná – starohradský originál - Kvalitní vína z hradních sklepů - Originální Starohradská medovina – zlatá, mandlová, ořechová a novinka čertovská Generálním partnerem je CARLA, český výrobce čokolády. Přesvědčte se na vlastní oči, že na Starých Hradech pohádkové bytosti skutečně žijí. Poznejte na 400 pohádkových bytostí, draků, obrů, vodníků, čertíků, skřítků, čarodějnic, rytířů a princezen. V Čarodějné Bestyjole a na nádovoří uvidíte spoustu živých zvířátek, havěti a potvůrek našich čarodějnic - bílé pávy, zlaté bažanty, holoubky, králíky, slepice a mnoho dalších včetně kozla Kleofáše. POHÁDKOVÝ ČOKOVÝLET PRO DĚTI I DOSPĚLÉ - zábava, dobrodružství, překvapení a mnoho dalšího.

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Staré Hrady
Ulice: hrad a zámek

> Komentáře