Rodinný dílna Zpaměti v DOXu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinný dílna Zpaměti v DOXu

> Termín

10.12.2017

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Otevřená výtvarná dílna v rámci programu Gulliver 1 k výstavě Rekonstrukce paměti a psaní dopisů za lidská práva s Amnesty International Jaké věci a obrazy nakreslíte zpaměti? Ty běžné, nebo výjimečné? Nebo jinak – je pro vás něco tak samozřejmé, že to často ani nevnímáte, ale přitom byste o to neradi přišli? Domov? Vzduch? Stůl? Pohyb? Sluch? Sůl? V rámci psaní dopisů za lidská práva s Amnesty International budeme zaznamenávat (obrazem a písmem), jakých věcí nebo práv na ně bychom se nechtěli vzdát. Jednou inspirací bude bohatá výstava Rekonstrukce paměti (umělci v exilu vzpomínají na svůj domov). Dále to budou netradiční výtvarné materiály a v neposlední řadě příběhy skutečných obětí bezpráví. Přijďte vytvořit dopis! Výtvarnou dílnu povede lektorka Martina Tesařová. Pro děti a dospělé od 5 let. Vstup: dospělý + dítě 90 Kč, další dítě 60 Kč Zdarma pro členy Klubu přátel DOX (typ rodina) Kapacita dílny je omezena, přijďte včas. Rezervace a informace: [email protected], tel. 295 568 104 Součástí akce je připravena další výtvarná dílna Gulliver ve formě ke Vzducholodi Gulliver.

> Otevírací doba

14:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Poupětova 1
Telefon: 295 568 104
E-mail: [email protected]

> Komentáře