Šíleně smutná princezna naživo na Soundtrack Poděbrady | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Šíleně smutná princezna naživo na Soundtrack Poděbrady

> Videogalerie

> Termín

1.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Festival SOUNDTRACK Poděbrady uvede již tradičně v neděli po obědě klasickou českou pohádku, tentokrát jednu z těch nejvtipnějších: Šíleně smutnou princeznu režiséra Bořivoje Zemana. Nezapomenutelné filmové písně, proradní rádci, zlidovělé bonmoty a především jedna z nejslavnějších pohádkových dvojic – Helena Vondráčková a Václav Neckář. Těšte se na další velkoformátové promítání pohádky s živým provedením hudby, jejíž zpěv doplní Berenika Kohoutová a Jan Cina. Děj pohádky z roku 1968 se kouzelně odvolává na pohádku stejného jména, kterou přece zná každé malé dítě, jen král ji nikdy nečetl. Zato promítá Chaplinovy grotesky nebo pořádá popravy, které nakonec nikdy nekoná. Princezna je sice na oko šíleně smutná a díky mocichtivým rádcům dojde i na válku, všechno ale dobře dopadne a svatba bude! Jenže – vezme si nakonec princezna prince, který je o půl hlavy menší než ona – co myslíte? Skvělé filmové písně do filmu napsal tehdy pouze sedmnáctiletý Jan Hammer, který ale původně kvůli jeho emigraci do USA nesměl být uváděn v titulcích. O oživení jeho hudby se postará skladatel a dirigent Kryštof Marek. Hlavní pěvecké role na podiu s komorním orchestrem zazpívají Berenika Kohoutová a Jan Cina. Oba hrají tyto role v pražském divadle Studio DVA a jejich podání tak slibuje i herecké ztvárnění. Nechte se v neděli 1. 9. vlákat do sítí, my budeme dále pikliti a snad vás překvapíme i řadou známých hostí, kteří jsou s pohádkou neodmyslitelně spojeni.

> Otevírací doba

13:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Poděbrady
Ulice: koncertní hala

> Komentáře