Svatoludmilská pouť na Chvalské tvrzi s bohatým doprovodným programem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Svatoludmilská pouť na Chvalské tvrzi s bohatým doprovodným programem

> Termín

15.9.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Milí přátelé, v polovině září vás zveme na tradiční Svatoludmilský pouťový den plný zábavy! Těšit se můžete na nové stánky všeho druhu: domácí frgále, sirupy a marmelády, skvělou Kafekáru i zdravé mlsání, slané francouzské koláče quiche, ale i ručně vyráběné dárečky z cínu a skla, proutěné košíky, dřevěné věci, šperky i keramiku. Nebude chybět veselé pouťové divadlo, kolotoče, program pro děti či večerní koncert, tentokrát v podání Jana Spáleného. A my se těšíme na vás! V diskuzi najdete odkazy na jednotlivé prodejce, podívejte se na jejich nabídku a určitě našemu pozvání neodoláte. Vstup na pouť na Chvalské tvrzi je ZDARMA! :) Pouťový program: 8,30 hod. poutní bohoslužba v kostele sv. Ludmily 9,00 – 18,00 hod. výstava na Chvalském zámku: CHALOUPKA NA VRŠKU – pohádkový svět Šárky Váchové 10,00 – 18,00 hod. stánky s občerstvením všeho druhu: sladké i slané domácí dobroty, klobásy, pouťové frgále i svatební koláčky, pivo, víno i burčák, řemeslné stánky, pouťové atrakce a kolotoče. (Kolotoče jsou v provozu již od čtvrtka 12. 9.) 12,00 – 17,00 hod. středověké hrátky pro děti: střelnice, kolotoč na ruční pohon, kejklíři i flašinet 13,00 hod. pouťová pohádka na zámeckém nádvoří: Pohádka z budíku, hraje divadelní společnost Teátr Pavla Šmída, vstup zdarma 14,00 – 17,00 hod. program pro děti a rodiče na farní zahradě + obří nafukovadla, vstup zdarma 19,00 hod. koncert na zámeckém nádvoří: Jan Spálený & ASPM, jednotné vstupné v předprodeji 230 Kč, v den koncertu 280 Kč.

> Otevírací doba

8:30-16:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Horní Počernice
Ulice: Chvalský zámek, Na Chvalské tvrzi 857
Telefon: 281 860 130
E-mail: [email protected]

> Komentáře