Mini Kašperská | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mini Kašperská

> Fotogalerie

> Termín

19.1.2019

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

SkiTour pokračuje druhým závodem na Šumavě – Kašperskou 30, která proběhne 19. a 20. ledna. Náš portál je tradičně partnerem seriálu v běhu na lyžích pro celou rodinu, a proto vás na Šumavu srdečně zveme. Potkáme se na startu? V okolí lyžařského stadionu Zadov na Churáňově si budou děti moci zajet trasy na 500 m, 1 km nebo 2,5 km klasicky. Vaše ratolesti budou rozřazeny do věkových kategorií, podle kterých jim bude určena ta správná trasa. V rámci startovního balíčku dostanou děti slevové vouchery a dárky od partnerů. Na nejlepší tři děti v každé kategorii čekají další dárky od partnerů, které jsou více než luxusní! Pro všechny závodníky je připraveno teplé občerstvení v cíli, vyhřívaná šatna, kde se mohou převléci, i krásný pamětní dárek. Malí závodníci odstartují v sobotu 19. ledna v pravé poledne, na dospěláky čeká závod volnou technikou v sobotu od 13:00, nebo poté klasickou v neděli v 10:00. Starší děti se mohou na trať vydat i s rodiči v rámci rodinného desetikilometrového závodu. Pro děti je v sobotu připraven speciální program v Hervis parku, kde si mohou pod trenérským vedením zlepšit běžkařskou techniku a zahrát hry. Výdej startovních čísel: 9:00 - 11:00 hod ve Sporthotelu Zadov

> Otevírací doba

9:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Stachy, Zadov
Ulice: Churáňov

> Komentáře