Dětský svět Floria Kroměříž | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský svět Floria Kroměříž

Foto: Adison

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.3  (22x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Navštivte unikátní zábavní park Dětský svět Floria, který nabízí vyžití pro celou rodinu za jakéhokoli počasí. Zatímco děti si mohou hrát ve vnitřní nebo venkovní herně, pro ty starší je zde připraveno několik sportovišť od skateparku, přes tenisové kurty až po beachvolejbalové či streetballové hřiště. V multifunkčním prostoru Dětský svět Floria najdete: - Pětipodlažní herní box se skluzavkami a prolézačkami - Obrovský nafukovací polštář, skákací hrad a velkou skluzavku - Lezecká stěna - Kuchyňky a dílničky - Stolní fotbálky a air hokeje - Bazén s balónky a skluzavkou pro ty nejmenší - Venkovní hernu s množstvím prolézaček a dalších atrakcí - Multifunkční hřiště, tenisové kurty a další sportoviště - Kavárnu, kde se mohou občerstvit malí i velcí návštěvníci Do budoucna pro Vás také chystáme například velkou hrací laboratoř pro děti nebo laserovou střelnici. V plánu je též posilovna a prostory pro spinning či taneční sál. Nově u nás najdete také koutek pro nejmenší děti do 2 let, lezeckou stěnu, narozeninový koutek na vaše oslavy, kuchyňku s dílničkou a také velkou hernu s fotbálky a air hokejem. Změnu zaznamenala také šatna a přesun některých prvků na vhodnější místo. Celý vnitřní areál tak prošel výraznou změnou, která jak doufáme potěší nejen naše nejmenší návštěvníky, ale také rodiče, kteří si mohou dopřát odpočinku u kafíčka, nebo rozhovoru s dalšími rodiči.

> Otevírací doba

Pondělí zavřeno
Úterý zavřeno
Středa zavřeno
Čtvrtek 13:00 - 19:00
Pátek 13:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 19:00
Neděle 10:00 - 19:00> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Velehradská 4080
Telefon: 607 000 077
E-mail: [email protected]

> Komentáře