Strašidlo Cantervillské v Klementinu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Strašidlo Cantervillské v Klementinu

> Termín

24.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Známý příběh se známými herci a opravdovým strašidlem bude uveden v sobotu 24. srpna 2019 ve 21:00 na vnitřním Révovém nádvoří pražského Klementina. Partnerem představení je společnost Scanservice, a.s. Oscar Wilde: Strašidlo cantervillské Komedie na námět povídky Oscara Wilda The Canterville Ghost (1887) v jedinečných kulisách moravských a českých zámků. Adaptace a režie: Jaroslav Kříž Producent: Stanislav Kříž Produkce: Slávek Maděra Úspěšná divadelní tour z minulého léta se letos uskuteční i v Praze. V původním obsazení nabídne prožití krásného a nezapomenutelného letního večera. Režisér Jaroslav Kříž si vzal za své oživit veselý a do jisté míry i napínavý příběh Oscara Wilda, Strašidlo cantervillské. Celkem 20x se rozehraje původní příběh na tajemných nádvořích vybraných moravských a českých zámků a jiných zajímavých lokalit, které svým půvabem dotvoří děj tohoto divadelního kusu. Známý příběh, se známými herci a opravdovým strašidlem, je motto nejnovější adaptace známé a v českých zemích oblíbené divadelní hry, která se dočkala také filmové verze s Jiřinou Bohdalovou a Jiřím Bartoškou ještě v roce 1989. Hodnotné obsazení rolí je na programu i v této velmi atraktivní letní divadelní tour pod širým nebem. V hlavních rolích vystoupí: Martin Zounar jako Hiram B. Otis, americký velvyslanec, kupující zámek lorda Cantervilla, vzhlednou nemovitost zatíženou varováním o nadpřirozených jevech…. Bára Štěpánová v roli paní domu Ms.Umneyové, která z pozice svého postavení na zámku, všechno ví a všechno zná. Martin Pošta se převtělí do postavy sira Simona de Cantervill, strašidla, které jen těžko hledá klid a pohodu pro výkon svých povinností. dále se představí Hanka Sršňová v roli Lukrecie Otisové (Tappanové), manželky pana Otise, Dorota Paulik v roli Virginie E. Otisové, starší dcery Otisových, Lukáš Toman Paclt jako vévoda James Bilton z Lockahmu. Maťa Toman a Rozárka Tomanová zahrají úlohu dětí Otisových. Služebnictvo je zastoupeno zajímavým doplněním trojice komtes, které tvoří vokální, hudebními cenami ozdobená, skupina Přelet M. S. Začátek představení je ve 21 hodin. Předprodej vstupenek je v síti společností Ticketportal a Ticketstream v ceně 499,- Kč. Vstupenky na představení je možné zakoupit i přímo na pokladně pražského Klementina od 1. dubna 2019..

> Otevírací doba

21:00-23:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Mariánské náměstí 5

> Komentáře