Turistický poznávací okruh městem Ústí nad Orlicí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Turistický poznávací okruh městem Ústí nad Orlicí

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Trasa okruhu začíná na Mírovém náměstí a lze ji projít pěšky nebo na kole v plném rozsahu 14 km nebo si trasu rozdělit na dva až tři samostatné procházky - střed města, k rozhledně, do tábořiště Cakle. Při procházce po turistickém okruhu projdou návštěvníci 12 zastávkových míst (Mírové náměstí, Hernychova vila, Gymnázium, Památník odboje, Železniční zastávka Ústí nad Orlicí - město, Rozhledna na Andrlově chlumu, Křížová cesta, Roškotovo divadlo, Sportovní areál - aquapark, Městský hřbitov Na Hýbli, Areál aktivní turistiky - Cakle, Kostel Nanebevzetí Panny Marie). Trasa je vedena po stávajících značených cestách KČT opatřena vlastním znakem okruhu. Na jednotlivých zastaveních jsou umístěny popisné tabulky s informacemi o daném místě doplněné jeho perokresbou, se schématickou mapkou okruhu a QR kódem pro čtení elektronických dat.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Ústí nad Orlicí

> Komentáře