Naučná stezka Klokočské skály | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Klokočské skály

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naučná stezka Klokočské skály vznikla v půvabné krajině přírodní rezervace Klokočské skály v závěru roku 2014 a slavnostně byla otevřena na jaře roku 2015. Doporučený výhozí bod: obec Klokočí, před hostincem Pod Průchody Trasa naučné stezky je vedena po turisticky značených trasách a na zajímavých místech je doplněna informačními tabulemi. Naučná stezka je atypická, a to tím, že není primárně ani okružní a ani nevede z bodu A do bodu B. Průběh trasy: Naučná stezka začíná v obci Klokočí. Na rozcestí Klokočské průchody se naučná stezka rozděluje do dvou větví, které nejsou vzájemně propojeny. První větev vede po žluté turisticky značené trase kolem jeskyně Postojná přes Zelený důl až k poslední informační tabuli této větve s názvem "Prameny". Druhá větev je vedena po červené turisticky značené trase kolem Lužické poruchy na lokalitu Pánvička až k poslední informační tabuli této větve s názvem "Geomorfologie" a k rozcestí Zdenčina Skála. Předpokládaná časová náročnost: cca 2-3 hod průměrnou rychlostí chůze

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Klokočí

> Komentáře