Naučná stezka Besedickými skalami | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Besedickými skalami

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naučná stezka Besedickými skalami vznikla v roce 2009 ve spolupráci SCHKO Český ráj a Geoparku Český ráj. Tématicky je stezka zaměřená na geologii. Návštěvník se může seznámit s geologickou stavbou Českého ráje. Doporučený výchozí bod: u bývalé restaurace U Kalicha v Besedicích Trasa naučné stezky je okružní a je vedena po turisticky značených trasách (převážně po žluté, místy i po červené a modré). Průběh trasy: Naučná stezka začíná a končí v Besedicích, u bývalé restaurace U Kalicha. Stezka návštěvníka vede ke skalnímu bludišti Chléviště, kolem vyhlídek Hořákova, Husníkova, Kde domov můj a Kinského až na vrchol Sokola. Z této vyhlídky je kouzelný výhled na národní přírodní památku Suché skály. Předpokládaná časová náročnost: cca 2 hod průměrnou rychlostí chůze

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Besednice

> Komentáře