Zámek Mitrowitz | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zámek Mitrowitz

> Otevřeno

červenec, srpen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Po celé léto se otevírají zámecké brány denně mimo pondělí od 11 do 16:30. Navíc každou prázdninovou středu a sobotu se můžete těšit na noční prohlídky zámku spolu s nezapomenutelnou atmosférou nasvíceného zámeckého areálu a impozantní ohňovou show! Otevřeno od 19:30, prohlídky začínají vždy od 19:45, 20:15, 20:45, 21:15. Vstupné za vše pouze 100,- Kč dospělí, děti 75,-Kč, rodinná 2+2 280,-Kč. Během září bude otevřeno každý víkend na prohlídky interiéru a parku. Zámecký areál má nově v letošní sezóně bylinkovou zahrádku, malé infocentrum a biotop. V naší nabídce občerstvení budou připraveny piknikové koše. Novinkou je také možnost dopravy na zámek, 4x denně bude vyplouvat lodička Týna nad Vltavou k nám do Koloděj a zpět, více info na http://vyhlidkoveplavbyvltava.cz/ Prohlídky zámku jsou interaktivní, zámkem provází historická postava. Připravili jsme pro vás dva prohlídkové okruhy, jeden venkovní s historií zámku a architektonickými zajímavostmi a druhý s interiéry zámku. V rámci celodenního vstupného uvidíte zámecký park, kostýmovanou prohlídku interiéru, komedii i šerm. V areálu na Vás čeká i stylové občerstvení a možnost pikniku (nutné objednat den předem, infomrace na kase či na facebooku)

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Koloděje nad Lužnicí
Ulice: Koloděje nad Lužnicí 1
E-mail: [email protected]

> Komentáře