Pískový svět v Dolní Moravě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pískový svět v Dolní Moravě

> Otevřeno

červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přiznejte si i vy, že jste rádi stavěli bábovky a hrady z písku. Přímo u cyklotrasy v malebném údolí Dolní Moravy pod Králickým Sněžníkem je nový Pískový svět, nachází se u lanového parku a Aprés ski Hříbek. Zábavní park, kde si můžete hrát, odpočívat, vzdělávat se, a to vše na obřím pískovišti. Najdete zde podzemní chodby, Divoký západ, archeologické stanoviště s kostrou mamuta, stopy zvířat, pískový vlak a dopravník, kolotoč a další atrakce. Vyzkoušíte si také rýžování zlata nebo parádní terénní houpačku. DIVOKÝ ZÁPAD Domečky School, Station, Jail, Maining a Saloon. Do domečků se dostanete sítí, lezeckou stěnou, žebříkem nebo skluzavkou ven. Jezdí zde železnice dopravující písek. VELKÉ ARCHEO Prozkoumáte archeologické vykopávky a taky kostru mamuta. Připraveny jsou pracovní pomůcky pro archeology jako lopatky, štětečky nebo smetáky. VOLNÉ ARCHEO Vyřezávané artefakty z doby lovců mamutů – oštěp, náhrdelník, džbán, lidská kost, soška a pazourek. STOPY ZVÍŘAT Z písku si vytvoříte stopy různých zvířat. MALÁ PÍSKOVÁ SESTAVA Kbelík na přemísťování písku, pískový dopravník, trychtýře na písek a pracovní stůl pro všechny, co si rádi hrají s pískem. VELKÁ PÍSKOVÁ SESTAVA Pískový dopravník, kbelíky na písek a hlavně opravdový pískový vlak, který jezdí po kolejích. KOLOTOČ ZLATO Rýžování zlata a drahého kamení. Tady si to doopravdy vyzkoušíte! TERÉNNÍ HOUPAČKA

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Dolní Morava

> Komentáře