Sloup v Čechách - luštění v přírodě s pokladem: O cikánské princezně Margaretě a její marnivosti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sloup v Čechách - luštění v přírodě s pokladem: O cikánské princezně Margaretě a její marnivosti

Foto: Petr Rovný

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Sloup v Čechách je úžasné místo. Na malém území je mnoho zajímavých přírodních útvarů. Na naší cestě projdeme některé z nich. Zakletá cikánská princezna Margareta vám poví příběh o svých nápadnících. Provede vás krásnými místy Sloupu a bude vám dávat různé úkoly, aby jste nakonec nalezli poklad s jejím věnem. Uvidíte zvláštní strom s barevnými skleněnými listy. Podíváte se do jednoho z největších volně přístupných převisů v Čechách. Uvidíte krásné skalní malby, skoro jako z pravěku. Projdete se údolím, romanticky meandrujícího potoka. Můžete si prohlédnout poustevnu na vysoké skále bývalého hradu, kde se natáčela pohádka S čerty nejsou žerty. Odpočinout si v altánu vodního chrámu. Na chvíli se stát herci v kulisách lesního divadla. A vystoupat na rozhlednu. K tomu všemu uvidíte všude kolem plno krásných, pískovcových skal. Hra je vhodná pro děti ve věku 4-12let Zakoupením hry finančně podpoříte organizování aktivit pro místní děti. Hru provozujeme ve spolupráci s místním občanským sdružením Minifarma Sloup.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Sloup v Čechách
Ulice: Sloup v Čechách
Telefon: 722339306
E-mail: [email protected]

> Komentáře