Mateřská školka Duha - Dukovanská | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská školka Duha - Dukovanská

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

HLAVNÍ ZÁMĚRY PROGRAMU: Důraz na individuální přístup ke každému dítěti Rozvíjení schopností, znalostí,dovedností dětí – prostřednictvím plánovaných činností, prací v centrech aktivit a pozorováním Vedení dětí k samostatnosti rozhodování, volbě, odpovědnosti Klademe důraz na účast a spolupráci s rodinou Naše poslání Jsme zde, abychom umožnili dětem vzdělanostní základ, který bude dítěti otevírat cestu k celoživotnímu rozvoji, učení a společenskému uplatnění. Naší snahou je ve velké míře spolupracovat s rodinami našich dětí, vtahovat rodinu k nám do školy, aby se mohli rodiče spolupodílet na plánování programu školy, vnímat školu jako partnera, ne soupeře, či placenou službu Hlavní cíle programu a kompetence Vnímat změny, přijímat je, vyrovnat se s nimi Učit se kriticky myslet, rozpoznat problémy, řešit je Být tvůrčí, mít představivost Umět si vybírat a zodpovídat za volbu Vytvářet a získávat zdravé návyky

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Třebíč
Ulice: Dukovanská 973
Telefon: 568 826 789
E-mail: [email protected]

> Komentáře