Mateřská škola a jesle Domeček - Praha 10 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola a jesle Domeček - Praha 10

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Jsme soukromá školka a jesle poskytující péči a vzdělávání pro děti od 1,5 do 6 let. Domeček Mateřská školka je akreditovanou školkou zařazenou do rejstříku škol a školských zařízení pod Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ( MŠMT ) a splňuje tak ty nejnáročnější požadavky na provoz a systém vzdělávání. Již od roku 2010 zajišťujeme péči o děti s bohatým programem zaměřeným na individualitu dětí. Hravou a zábavnou formou se podílíme společně s rodinou na rozvoji osobnosti dítěte. Školička Domeček se nachází v klidné části Prahy 10 Benicích v rámci luxusního sportovně rekreačního komplexu Park Holiday Benice s parkováním před školičkou. Zázemí Park Holiday Benice poskytuje obrovské možnosti pro rozvoj vašich dětí po všech stránkách. Příhodná pozice mezi Říčany, Uhříněvsí a Čestlicemi vyhovuje rodičům, kteří dojíždějí za prací z přilehlých oblastí a pak dále pokračují do Prahy. Při práci s dětmi využíváme tématicky zaměřené programové bloky s mnoha aktivitami. Vedeme děti k samostatnosti, zdravému životnímu stylu, ke spolupráci a kamarádskému vztahu k ostatním dětem. Podporujeme rozvoj jejich tvůrčích schopností a fantazie a nenásilnou integraci dětí do kolektivu.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10 - Benice
Ulice: Květnového povstání 194
Telefon: 603 439 570

> Komentáře