Mateřská škola Pro Family - Prosek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Pro Family - Prosek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Po celý rok v mateřské škole rozvíjíme rozumové schopnosti, jazykové dovednosti - seznamování s anglickým jazykem s Karolínou a s rodilým mluvčím, prohlubujeme estetické cítění dětí, snažíme se o zlepšení zdravotní ho stavu a pohybových dovedností. Děti cvičí na nářadí v tělocvičně, hrají na sopránovou flétnu, plavou a saunují se, osvojují si začátky taneční výchovy, hrají tenis, učí se jízdě na lyžích, kolech, pracují s keramickou hlínou, cvičí jógu, předškoláci pracují v kroužku Zdravověda a učí se jak se chovat ke svému tělu, mít se rád a zdravě žít. Starší děti jezdí na koních v Měšicích, posilují celý svalový aparát a získávají první dovednosti kolem práce se zvířaty. Do školky dochází také pes, který je dokáže respektovat , poslouchat a ukázat, jakým může být dobrým kamarádem, když nám zrovna není nejlépe. Po celý den je v MŠ přítomen logopedický, zdravotnický a pedagogický personál. Program je vyplněn prvky pedagogiky Montessori a je individuálně přizpůsoben s ohledem na věk, fyzickou a psychickou připravenost. I volba délky poledního odpočinku je upravena dle podle potřeb dítěte. Školky jsou vybaveny speciálními a zdravotně schválenými, nezávadnými hračkami pro kreativní a optimální rozvoj schopností Vašich dětí. K dispozici je například bazén s kuličkami, v našich pobočkách máme nainstalovány čističky vzduchu, které pomáhají vytvořit kvalitní vzduch v našich školkách bez škodlivin a alergenů... Do našich školek integrujeme také děti se speciálními potřebami, kterým v jejich krůčcích za poznáním pomáhají asistenti, logopedi a speciální pedagogové.

> Otevírací doba

od 7 do 19. hodin včetně zajištění provozu o prázdninách

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Prosek
Ulice: Lovosická ul. (Areál ZŠ Novoborská 371)
Telefon: 232 000 801
E-mail: [email protected]

> Komentáře