Montessori školka Brouček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Montessori školka Brouček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Třída v Montessori školce je rozdělena do čtyř oblastí, které reprezentují: praktický život – zde děti mohou provádět věci, které obvykle vidí u dospělých –osobní péče, uklízení, péče o zahradu, rozvíjení sociálních vztahů, pohyb atd. senzorická oblast – malý člověk se v této oblasti učí poznávat barvy, tvary, velikost, zvuky, vůně a mnoho dalšího matematika – pomocí Montessori pomůcek zde děti sami od sebe poznávají, že například některých korálků je na jednom provázku více a jejich zvědavost jim velí zjistit, o kolik více jich tam je – začínají se spontánně zajímat o počty jazyk – písmenka lze vnímat také jako obrázky a děti mají obrázky rády – opět budou chtít brzy vědět, co který obrázek znamená a začnou je zkusmo skládat dohromady Montessori školka ukazuje dětem, že umění v jakékoliv formě je běžnou součástí života. Mohou tak rozvíjet své vrozené schopnosti a talenty bez toho, aby se nad tím jejich okolí nějak negativně pozastavovalo. Součástí Montessori pomůcek jsou jednoduché i složitější prostředky, které dětem umožní projevit jejich umělecké sklony. Kreslící i malovací potřeby, hudební nástroje, možnost si zatancovat, zazpívat nebo nacvičit nějakou scénku – všechny příležitosti leží na dosah zvídavé dětské mysli.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Bzenec
Ulice: Kasárna 500
Telefon: 603271811
E-mail: [email protected]

> Komentáře