Mateřská škola Beruška | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Beruška

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Program školky: (program se přizpůsobuje zájmu, potřebám dětí a jejich rodičů) Předškolní výchova - samostatnost, předčtenářská gramotnost, rozvoj komunikace, logické uvažování, grafomotorika, předmatematické dovednosti, rozvoj hrubé motoriky, kreativní myšlení Výtvarné zaměření Pravidelná logopedická cvičení Kulturní zaměření – každý měsíc nás navštěvuje loutkové divadlo Jóga pro nejmenší + aerobic Flétna – od čtyř let věku Pianino - od pěti let věku Zábavná angličtina - každý den, při které děti přirozenou a hravou formou získávají základy jazyka. Ekologická ložnice + zvlhčovač vzduchu Otužovací program - Plavání, Solná jeskyně 2x týdně je hudebně - taneční kroužek, při kterém vznikl "umělecký" soubor Beruška. Pitný program Vánoční a závěrečná besídka pro rodiče a přátele školy Možnost zprostředkování osobního hlídání dětí Všechny tyto aktivity jsou vedeny v zábavném duchu, avšak u dětí spouští obrovský potenciál jejich schopností a dovedností. Současná přítomnost mladších a starších dětí přirozeně nutí mladší učit se od starších a starší aktivně sdělovat své zkušenosti mladším.

> Otevírací doba

OD 7:00 DO 18:00 HODIN

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Běchovice
Ulice: K železnici 307
Telefon: 281932252,603412455
E-mail: [email protected]

> Komentáře