Augmentum - Sportovní školka Řepy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Augmentum - Sportovní školka Řepy

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Školka je pro děti ve věku 2 - 6 let. Děti příjímáme v průběhu celého roku. Provoz je celoroční. Pražská sportovní školka Řepy - HernaV rámci harmonického rozvoje osobnosti dítěte ve všech jeho složkách klademe v našem zařízení důraz na rozvoj motorických dovedností dětí. Ve výuce plavání je cílem naučit děti základním plaveckým dovednostem., plaveckým pohybům a způsobům. S dětmi plaveme 2x týdně. Základy dalších sportovních dovedností se řídí ročním obdobím (zimní a letní sporty, atletika, gymnastika, míčové hry). Část každodenních odpoledních herních činností je vedena v anglickém jazyce. Při veškerých činnostech dbáme na zdravý psychomotorický vývoj dítěte. Individuální přístup ke specifikám dětí je samozřejmostí. Hra je v našem zařízení hlavní složkou výchovně-vzdělávacího procesu. Cílem našeho působení je klidné, radostné a připravené dítě k přechodu do školního prostředí. Učitelé v našem zařízení mají pedagogické vzdělání předepsané ministerstvem školství. Instruktoři plavání mají akreditované kurzy MŠMT. Na psychomotorický vývoj dětí dohlíží spolumajitelka společnosti MUDr. Vladimíra Vlčková-Zenáhlíková. Pražská sportovní školka Řepy - Zahrada Školka působí v rámci Centra osobního růstu Augmentum. Možná, že zdánlivě archaické úsloví „Ve zdravém těle zdravý duch“ má své opodstatnění i v dnešní době.

> Otevírací doba

každý všední den od 7.00 do 18.00 hodin

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6 - Řepy
Ulice: Gallašova 581/10
Telefon: 723 833 449
E-mail: [email protected]

> Komentáře